22 EYLÜL 2018 BURSLULUK SINAVI


YENİ DÖNEMDE BAŞARINIZI ÖDÜLLENDİRİYORUZ!
Altıneller Okulları 100.Yıl Kampüsü 2018-2019 Eğitim Öğretim Dönemi Bursluluk Sınavımız 22 Eylül 2018 Cumartesi günü yapılacaktır. Sınavımıza henüz özel bir okula kayıt yaptırmamış 5-6-7-8-9-10-11-12.Sınıflarda okuyan tüm öğrenciler katılabilir. Sınavda başarılı olan öğrencilerimiz yüzde 30′dan yüzde 100′e varan indirimli eğitim avantajlarımızdan faydalanabilecektir. Sınav başvurularımız online yapılmaktadır.  Ayrıca "Sınava Giriş Belgesi" DÜZENLENMEYECEKTİR. Lütfen aşağıdaki  menüden katılmak istediğiniz sınavı seçerek "Online Başvuru Formunu"  doldurun.  

ALTINELLER OKULLARI 100.YIL KAMPÜSÜ BURSLULUK SINAVI ONLINE KAYIT FORMU

ÖĞRENCİ ADI SOYADI*

E-POSTA ADRESİ* (Girdiğiniz adrese adaya ait başvuru sürecinin onaylandığına dair bir e-posta gönderilecektir. Bazı e-posta sağlayıcıları, e-postaları spam (gereksiz) olarak algılar. Başvurunuzun onaylandığına dair bir e-posta almadıysanız, lütfen posta kutunuzun gereksiz klasörünü kontrol edin.)

VELİ CEP TELEFONU* ( Size her zaman ulaşabileceğimiz bir numara giriniz. Sizinle yapacağımız tüm işlemlerinde bu bilgilerin kullanılacağını unutmayınız.)

KATILMAK İSTEDİĞİNİZ "SINAV/SAATİ" SEÇİNİZ*

6698 SAYILI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU KAPSAMINDA BİLGİLENDİRME

"Bilgilendirmeyi okudum. Kişisel verilerimin belirtilen şekilde kullanılmasına onay ve izin veriyorum."

  • 6
    Shares