Çocuk Kampüsü Yaz Okulu 2018

TESİSİMİZ
Yaz Okulumuz; Altıneller Çocuk Kampüsü'nde gerçekleştirilmektedir. Öğrenciler, güvenli bir ortamda eğitim görmekte ve gün içinde şehir trafiğinde vakit kaybetmeden tüm faaliyetlerini sürdürebilmektedir.

ETKİNLİKLER
Ana Branşlar: Yüzme, Tenis, Jimnastik, Basketbol, Voleybol, İngilizce, Sanat, Müzik. Yardımcı Branşlar: Badminton, Masa Tenisi, Futsal, Sinema.

GRUP KONTENJANLARI
Her grubun başında bir kadın ve bir erkek olmak üzere toplam iki lider bulunur. Liderler tüm gün boyunca çocukların yanındadır. Tuvalet ihtiyacının giderilmesi, giyinip soyunma, yemek v.b. tüm konularda erkek öğrencilere erkek lider, kız öğrencilere ise kadın lider eşlik eder. Çift liderin yanı sıra her branş için ayrıca bir antrenör eğitim faaliyetlerine dahil olur. Sonuç olarak her grubun başında 3 lider bulunmaktadır. 4-5 yaş grubu için öğrenci sayısı en fazla 10 dur. Diğer yaş gruplarında ise her bir gruba en fazla 12 öğrenci kabul edilmektedir.

YAŞ GRUPLARI
Yaz okulumuza 4-9 yaş arası çocuklar kabul edilmektedir. 4-9 yaş aralığındaki öğrenciler; 4-5 yaş, 6-7 yaş, 8-9 yaş şeklinde üç kategoriye ayrılırlar.

BESLENME
Çocuklarımıza günde 3 öğün yemek verilmektedir. Sabah Kahvaltısı-Öğle Yemeği-İkindi Atıştırmalık, okula ait anlaşmalı uzman yemek firması tarafından günlük kalori değerleri hesaplanarak sunulmaktadır.

ULAŞIM
Öğrenci velileri kendi imkanlarıyla çocuklarını getirebilecekleri gibi servis hizmetinden de faydalanabilirler. Servis hizmeti okulumuzun anlaşmalı olduğu firma tarafından sağlanmaktadır. Servis ücreti yaz okulu ücretine dahil değildir! Altıneller Çocuk Kampüsü Yaz Okulu Servis Ücretleri Fiyat tarifesi ADANA BÜYÜKŞEHİR Belediyesi tarafından yayınlanan öğrenci servis fiyatlarını %10 indirim yapılarak düzenlenmiştir.

*Servis güzergahlarının düzenlenebilmesi için en az 9 öğrenci olması gerekmektedir.

MALZEMELER
Yüzme, tenis, sanat, müzik, jimnastik, basketbol, voleybol, badminton, futsal, ingilizce, eğitsel oyunlar gibi tüm faaliyetlerde kullanılacak olan ekipmanlar okulumuz tarafından karşılanmaktadır. Sadece yedek iç çamaşırı, spor ayakkabı, mayo, havlu ve terlik gibi kişisel eşyalar öğrenci tarafından temin edilmelidir.

Yaz Okulumuz hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

ALTINELLER YAZ OKULU ÖN KAYIT FORMU

Adım Soyadım*

Eposta Adresim*

Telefon Numaram*

Çocuğunuzun Yaş Grubu*
4-5 Yaş6-7 Yaş8-9 Yaş

Katılmak İstediğiniz Dönem / Dönemler*
1.Dönem 18-29 HAZİRAN2.Dönem 02-13 TEMMUZ3.Dönem 16-27 TEMMUZ

6698 SAYILI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU KAPSAMINDA BİLGİLENDİRME

"Bilgilendirmeyi okudum. Kişisel verilerimin belirtilen şekilde kullanılmasına onay ve izin veriyorum."

KAYIT EVRAKLARI
- 1 adet vesikalık fotoğraf.
- Kayıt formu. (Kayıt sırasında verilecektir)
- Sağlık raporu. (GSİM'den gelen resmi yazı gereği; Kayıt için kişinin beyanı esastır. Yani bir spor tesisine üye olacak bir yetişkinin spor yapmasında sakınca olmadığına dair kendi beyanı veya küçük yaştakilerin ebeveynleri tarafından verilen beyan yeterlidir.)

ÜCRETLER
~Tam Gün Yaz Okulu 900TL. Haftalık programlar 500TL şeklinde ücretlendirilir.
~Kardeşlere %10 indirim uygulanır.
~Öğrencilerin yaz okulunda yapacakları; Yüzme, Tenis, Jimnastik, Basketbol, Voleybol, Futbol, Masa Tenisi, Badminton, İngilizce, Sanat, Müzik ve Sinema çalışmalarında kullanacağı tüm ekipmanlar okulumuz tarafından sağlanmaktadır.