• HAFTALIK 40 SAAT DERS

  Okulumuzda ders üniversiteye hazırlık programı ve okul programı birlikte verilir. Temel lisede, öğrenci tam gün eğitim göreceği için bu iki program en verimli şekilde uygulanır. Dersler 08:40'ta başlar 15:40'ta tamamlanır.

 • HAFTADA 2 GÜN ZORUNLU SORU ÇÖZÜM SAATİ VE ETÜT PROGRAMI

  Anlatılan konu ile ilgili sınıfta çözülmeyen sorular; öğretmen kontrolünde öğrenciler tarafından çözülür. Anlatılan konuyu yeterince anlamadığı belirlenen öğrencilerle grup çalışmalarına yönlendirilir.

 • ETKİN REHBERLİK

  Her öğrenci bir rehber ve ayrıca bir danışman öğretmen tarafından takip edilir. Okulumuzda başarı takibi, akademik gelişim, kariyer planlama ve değerler eğitimi rehber ve danışman öğretmenler koordinasyonunda yürütülür.

 • SINIF REHBERLİĞİ

  Eğitim-Öğretim anlayışımızın olmazsa olmazlarından olan sınıf rehberliği sistemimiz ile rehber öğretmenlerimiz öğrencilerini 9.Sınıftan itibaren öğrenme altyapısı, öğrenme biçimi, yetenekleri ve ilgi alanları doğrultusunda sürekli takip eder ve çeşitli envanterlerle velisini bilgilendirir.

 • DEVAMSIZLIK TAKİBİ

  Öğrencinin; gün, saat ve ders bazında, tüm derslerdeki devam-devamsızlık bilgisi, etüt ve ek ders programları, ödev kontrol sonuçları, yazılı ve deneme sınavı sonuçları velisine telefon ve sms'le bildirilir. Okulumuz eğitim disiplininden asla ödün vermez.

 • ÖDEV KONTROL SİSTEMİ

  Okulumuzda ödev takip ve raporlama sistemi sayesinde, velilerimiz de öğrencilerinin okul performans durumlarını yakından takip edebilir. Her öğrenci ödevini belirlenen zaman içinde ders öğretmenine ya da rehberlik servisine teslim etmek zorundadır.

 • ÖĞRETMEN KADROSU

  Okulumuzun deneyimli ve seçkin kadrosu her öğrencisini yakından takip eder. Öğretmenler sınıftaki her öğrenciyi dikkate alarak dersi anlatır. İşlenen konu tam olarak anlaşılıp kavranmadan yeni konuya geçilmez. Tüm Dersler, etütler, ek çalışma programları, ödev takibi ve sınavlar seçkin öğretmen-yönetici kadrosu tarafından ciddiyetle yürütülür.

 • SOSYAL ETKİNLİKLER

  Öğrencilerimize ilgileri ve yetenekleri doğrultusunda bilimsel, kültürel, sportif ve sanatsal faaliyetleri gerçekleştirebilecekleri planlı etkinlikler düzenliyoruz.

 • YAYINLAR ve SINAVLAR

  Okulumuz, eğitim alanındaki deneyim ve tecrübesini seçkin yayınlarla birleştirerek öğrencilerine kaliteli eğitim hizmeti sunmaktadır. Her yapılan denemelerle; öğrencilerimiz bir sınav süresi boyunca konsantrasyonu hiç bozulmadan, verimli bir şekilde soru çözebilme becerisi kazanırlar.